неділя, 15 червня 2014 р.

СП проКраски, етап 2

Приві, любі мої))
Останнім часом ні на що не вистачає часу, тому я дотягнула до останнього дня, але все ще встигла зробити і  от публікую свою роботу по другому етапу СП проКраски

Привет, дорогие мои))

В последнее время ни на что не хватает времени, поэтому я дотянула до последнего дня, но все еще ​​успела сделать и вот публикую свою работу по второму этапу СП прокраски

Цього разу в роботі треба використати яскраві кольори з переходом один в другий, щось на кшталт веселки)))

На этот раз в работе нужно использовать яркие цвета с переходом один в другой, что-то вроде радуги)))
Отже, я використала акрилові фарби, які придбала на днях (і якими дуже- дуже задоволена, до слова, донедавна в мене була лише біла і червона акрилові фарби, які використовувались дуже мало) і зовсім трошки спрею сливового кольору. Ну і штампувала чорним дістресом, щоб зробити цікавіший фон. Ну а далі, все як звично))) Квіти, метелики, джмелі... Одним словом літо на дворі, літо в душі і літо в роботах))

 Итак, я использовала акриловые краски, которые приобрела на днях которыми очень-очень довольна, ) и совсем немного спрея сливового цвета. Ну и штамповала черным дистресс, чтобы сделать интереснее фон. Ну а дальше, все как обычно))) Цветы, бабочки, шмели ... Одним словом лето на дворе, лето в душе и лето в работах))
Также поучаствую в Задание №23 или "Дорога в лето" от KingDom SCRAPVELL


6 коментарів:

 1. Олічка, абалдєнно! Така яскрава, насичена робота! І цей вохряний колір такий класний, навіть би не подумала..А ці фарби...фарби...) Знаю ці фарби!)) Сама купила собі штук вісім таких же!)))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Оксанка))) о, я за цими фарбами ще прийду до вас)) Вони мені дуже сподобались)) Треба розширювати палітру))

   Видалити
 2. суперова листівка! а фон вийшов безподобний!

  ВідповістиВидалити
 3. Оля, очень красивая открыточка - летняя, яркая!!! Благодарим за участие в задании от Scrapvell))

  ВідповістиВидалити
 4. ох, какая красота. спасибо за работу

  ВідповістиВидалити