четвер, 22 травня 2014 р.

проКраски- выход из зоны комфорта

Привіт, любі мої!
Сьогодні я до вас із першим виконим завданням по СП проКраски.
Завдання полягало в тому, щоб вийти за межі комфорту, тобто створити щось таке, чого ви ніколи не робили, то мігла бути кольорова гама, певні матеріали і інструмети і т. д.
Спершу у мене були інші думки, щодо того, яка має бути моя робота, але добре помізкувавши, я вирішила, що те, що  мені придумалось (поки не уточнятиму що то саме) таки заважко для мене і вірішила йти від простого. Перечитавши довжелезний пост про грунт і гесо у Лєночки і перебравши свої скромні запаси матеріальчиків, я вирішила
 1. Мені просто конче необхідно придбати грунт, хоч найпростіший і найдешевший але тре щоб спробувати, що воно таке))) Благо, недалечко від мене є магазин з художніми матеріалами))) Прикупила собы грунт выд Сонет
 2. Крім того в мене є кілька кольорів дістресів, чому я їх не сфотографувала до попередньогу посту про матеріали, я незнаю))) Тому було вирішено, що цього разу робитиму фон з допогомою грунту, дістресів і гарячого ембосінгу, який я так само практично не використовую у своїх роботах.


 Привет , дорогие мои !
Сегодня я к вам с первым выполненым заданием по СП Краски.
Задача состояла в том , чтобы выйти за пределы комфорта , то есть создать что-то такое, чего вы никогда не делали , ето могла быть цветовая гамма , использование определенных материалов и инструметов и т. д.
Сначала у меня были другие мысли , о том, какая должна быть моя работа , но хорошо поразмыслив , я решила , что моя задумка  тяжеловата пока для меня и решила идти от простого. Перечитав длинный пост о грунте  и гесо в Леночки и перебрав свои скромные запасы материальчик (уточню, что про грунт я не слышала и соотвецтвено никогда не использовала ) , дошла до того, что :
  1.   Мне просто очень необходимо приобрести грунт , хоть самый простой и дешевый но надо же попробовать , что это такое ))) Благо , недалеко от меня есть магазин с художественными материалами))) Приобрела себе грунт от Сонет.
2.     Кроме того у меня есть несколько цветов дистресс , почему я их не сфотографировала к предыдущему посту о материалах , я незнаю ))) Поэтому было решено , что на этот раз делаю фон с с помощью грунта , дистресс и горячего ембосинга , который я так же практически неисполюзую  в своих работах (для создания фона, я точно никодна етого не делала)
Ну ось так, а далі фоточки))
Так виглядав сам фон, на акварельному папері. Білі мазки- це грунт. Не дуже добре, але все ж помітний ембосінг прозорою пудрою. І додала також відштампованих цеглинок і буквально чуть- чуть розводів, які робились з допомогою спреїв і води))

Ну вот так, а дальше фоточки)) Так выглядел сам фон, на акварельной бумаге. Белые мазки-это грунт. Не очень хорошо, но все же виден ембосинг прозрачной пудрой.
И добавила также отштампованных кирпичиков и буквально чуть-чуть разводов, которые делались с помощью спреев и воды))

 Далі фото матеріальчиків, які я використовувала)) Сама люблю розглядати у дівчата фото такого плану, надіюсь і вам цікаво))


І готова листівочка.Ну вот такая красота у меня получилась, может ето и нескромно, но открытка мне правда очень нравытся))) И я уже по немножечку перестаю боятся красок, но роботы естественно еще неначатый край))) так что будем старатся и пробовать что то новое))

И подитожу)) Мой выход из зоны комфорта- ето использование грунта, дистресов для тонированиия и гарячего ембосинга, которий также крайне редок в моих предидущих роботах)))

 Тепер завдання, в яких хочу взяти участь)))

Задание №5 - открытка Мая від блогу Ванильные мечты

Для мене травень- це звичайно ж квіти, пташиний спів і квітучі сади, це я намагалась відобразити у роботі))) А ще травень- це яскраве сонечко, яке вже не просто світить, а гріє. І вже чується в повітрі смак літа....

 

15 коментарів:

 1. Вау! Олічка, твій вихід із зони комфорту виявився неперевершенний! Такі чудові кольори! Дуже ніжно і красиво!

  ВідповістиВидалити
 2. Вау!!! Краса! Такі кольори, така робота. Ти молодець, що пробуєш!! Початок неймовірно вдалий!

  ВідповістиВидалити
 3. Олічка, шикарна робота!!! ніжна і палітра прекрасна!!! молодець!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Мамадарагая, дівчатка)))) Ваші слова- прям бальзам на душу)))) Я так старалась, щоб як то кажуть "не ударить в грязь лицом" А то на проект підписалось стільки крутих майстринь, що почали закрадатись сумніви, а чи зможу, чи получиться)) Ну але поскільки особисто я йшла сюди вчитись, то маю надію, що все таки вийде!)))

  Дякую, вам мої дорогі))

  ВідповістиВидалити
 5. зовсім не схоже, що ця зона для тебе некомфортна)) розкішний фон! дуже гарна листівка!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ну це не зовсім некомфортна зона в мене, це швидше використання того, чого я раніше не використовувала, таке допускається за умовами. Я реально ніколи в житті не створювала фон з допомогою дістресів, хоч кілька кольорів цих чорнил в мене лежать вже дуже давно, після цієї листівки я ще собі парочку докупила))) плюс гарячий ембосінг і грунт, ну про це все я вже писала в пості))
   Дякую, Шунічка))


   Видалити
  2. Олічка, ти молодець, що не боїшся пробуєш!

   Видалити
 6. Такі милі і ніжні тони...Асоціація з неймовірною легкістю. Дуже красиво, Олічко! )

  ВідповістиВидалити
 7. Яка краса! Дякуємо, що приймаєте участь у завданні ДК "Spellbinders в Україні"!

  ВідповістиВидалити
 8. Гарна робота, дякуємо за участь у завданні разом із Spellbinders!

  ВідповістиВидалити
 9. Прекрасная работа! От палитры захватило дух!
  Спасибо за участие от Spellbinders.UA

  ВідповістиВидалити
 10. Вау какая красивая открытка!Будем рады вас видеть в блоге Spellbinders Украина!)

  ВідповістиВидалити
 11. Какая красивая и нежная открытка!!! Очень нравится!

  ВідповістиВидалити
 12. Оля, как красиво))) Замечательная работа) Большое спасибо от блога Ванильные мечты)

  ВідповістиВидалити
 13. Очень нежно и рада , что грунт вам пригодился

  ВідповістиВидалити