четвер, 27 березня 2014 р.

Моя Україна або патріотичний флешмоб від Іри

Привіт друзі!
Сьогодні пост на патріотичну тему)))
Флешмоблю разом з  Ірою, умова-  зробити листівку, сторінку чи будь що інше на патріотичну тему.
У мене вийшла листівка)))

Надихнули мене наші державні символи, Прапор України і гімн України у новій незвичній рок- обробці. Думаю всі його вже чули, але може хто ще ні, то слухайте, це просто неймовірно!!!!Ну і наш рідний синьо- жовтий стягНу і власне творіння моє))


Трошки про саму листівку)) В основі прапор- синій колір зверху і жовтий знизу, цеглинки- це теж такий собі символ. Ми відбудуємо нашу країну разом, кожен хто як зможе- якісною працею, ввічливістю на вулицях, вивченням рідної мови... Якщо кожен закладе цю маленьку цеглинку від себе- фундамент буд надміцним і таким, що не валитиметься при найменших натисках. Ну і звичайно- соняхи, колоски, калина - це теж все дороге українському серцю))
Фоном для фото слугує мій весільний рушничок)))

Ось така вона- моя Україна!!!

Слава Україні! Героям слава!

12 коментарів:

 1. Чудова листівка Олюсь!!! Дякую, ти молодець!!

  ВідповістиВидалити
 2. Чудова листівка! Дуже гарна і наповнена змісто!

  п.с. Зазвичай у блогах спілкуюсь російською, але, почитавши твій пост, просто язик не повернувся заговорити па-русски :))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую)))
   Людочка, я не проти російської мови, я за те, що кожен українець просто зобов"язаний знати рідну мову не гірше ніж російську (як спілкуватись- це діло особисте, головне аби тебе розуміли)
   Передивилась за цей час я багато інтерв"ю, як і всі мабуть, і такий не дуже приємний момент є, ті, що розмовляють в побуті українською практично вільно переходять на російську, але ті, що розмовляють в звичайному житті російською важко говорять на українській. Знову ж таки, це я виключно про тих, хто має українське коріння.

   Видалити
  2. Дуже гарна листівка. Мені відразу бачаться мої херсонскьі степи, моря соняхів.... Обожнюю їх!

   Щодо мови, то цілком і повністю підтримую. Я україїномовна і російськомовна, в дома ніколи не говорили російською, але теж і не українскьою, а таким собі суржиком. Проте я завжди переходжу на мову співрозмовника, дехто дивується, коли дізнається, що я з півдня України. А для блогу вирішила пошукати якогось оптимального технічного рішення, щоб можна було писати на 4 мовах і не переобтяжувати пости. На разі ліплю три мови і це не дуже гарно виглядає. без рідної...

   Видалити
 3. Класна і листвка і слова - особливо символістична цегла! Молодець! Підтримую тебе!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Спасибі, Мар"яшка)))
   Цеглинки, до речі, ваші. Я дуже задоволена трафаретом.

   Видалити
 4. Дуже красиво! Також виішила приєднатись до флешбому, сподіваюсь, що не пізно!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юлічка, дякую)))
   Ні- ні, не пізно, якщо я не помиляюсь, то десь до 22 квітня. Так, що твори)))

   Видалити