пʼятниця, 14 червня 2013 р.

Незвичне замовлення)))

Привіт усім!!!
Сьогодні буду вам розповідати про одну з останніх моїх робіт, яку я робила на замовлення, це запрошення для викладачів на випускний. Ідея прийшла не відразу, але добре, що замовлення поступило ще в суботу, тому я мала цілу неділю, для того, щоб обдумати його)) Ще одна проблема - це був фрмат запрошення, спочатку хотіли А4, та мені вдалось переконати, що то занадто велика листівка, це і дорого, та й наліпити туди щось треба, тому обмежились форматом А5.
 Головним і єдиним елементом, який вказує на причетність цієї листівки до університецького випускного є сова в мантії, сова як символ мудрості ну і мантія тут очевидно для чого))) Ну а решта квіточки (я без них нікуди) трошки географічного паперу від каендкомпані і стрічечки))) А і ще бумаженція закручена на кінцях, ніто лист, ніто диплом)))
Ось результат. Студентам вроді сподобалось, викладачам- незнаю))Ось таке цікаве і незвичне замовлення у мене було))) Раніше мене таке дуже лякало, а тепер навпаки тішить , бо ж це якраз можливість трохи включити фантазію і зробити щось незвичне, не таке як завжди))

СКРАП-ЗАДАНИЕ №46: ВЫПУСКНОЙ від Smart-artS.ru

Спасибі, що заглянули до мене)))
Вдалого дня і хай все у вас буде добре)))

9 коментарів:

 1. як на мене получилось неймовірно, і стильно і цікаво, думаю викладачам теж сподобається

  ВідповістиВидалити
 2. Оля, вони просто чудові!!! Запрошую прийняти участь у завданні "Випускний" ось тут http://smart-arts.ru/archives/1355, будемо раді тебе бачити

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Юля, дякую, обов"язково візьму участь у вашому завданні))

   Видалити
  2. Дякую ві нашої команди Smart-artS.ru за такі стильні та оригінальні запрошення !

   Видалити
 3. Олічка,дуже класне і оригінальне запрошення!!!!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Така класна сова! Мені запрошення дуже сподобалися, така цікава!!!

  ВідповістиВидалити