понеділок, 17 грудня 2012 р.

А вас теж замело?

Усім, привіт!!!!
Як у вас справи? Як там ваша зима? Бо Тернопіль замело- закурило. Надзвичайний стан оголосили, багато в"здів- виїздів з міста закрили, без потреби просять не їздити власними авто, у школах понеділок та вівторок вихідні, короче, я ще не пам"ятаю такої погоди. Але загалом на вулиці класно, кучугури снігу, і такий якийсь настрій передноворічний і передріздв"яний))) Хоч чоловік мій не розділяє мого оптимізму, і знаєте, я його розумію, йому ж за кермо сідати завтра.
Будем надіятись, що негода швидко вщухне і місто повернеться до нормального ритму життя)))

А сьогодні ще одна новорічна листівка у біло- сріблясто-  голубих тонах))))
Дуже не вистачає ембосінгу мені в ній, але поскільки робити я його немаю чим, то вихожу з того, що є))) А це штампи і сріблясте чорнило))) Хоч і прапорці за ялинкою мені хотілось зробити білими.


Листівку робилп по палітрі від блогу "Доступный скрап" Гарної вам погоди і до зустрічі)))

7 коментарів:

 1. Дожилися: справжня зима у нас тепер "надзвичайний стан"! Я от сьогодні з одно кінця містечка в інший пішечком по кучугурах/заметах вечорком - такий кайф отримала! Чого і вам раджу! :-)))) А ще - ми з чоловіком поки своє подвір’я тричі на день розчистимо - такі фізичні вправи (планую фігуру підкоригувати до свят :-))))))Ялиночка на листівці мені теж метелицю нагадує :-) Клас!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. ну таких зим я вже давно не пам"ятаю, бо незнаю як у вас, але у нас реально капєц, на дорогах дві машини ледве розминаються, а в двори заїхати, майже нереально. А надзвичайний стан, через те, що влада ради неможе дати із такою кількістю снігу.

   Видалити
 2. завіяна-засніжена ялиночка) у нас теж кучугури і замети... зима)) Краще так, ніж брудне місиво під ногами. Тримайтеся!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. мені болото теж не подобається, але коли пройти нормально неможливо, то теж важко))

   Видалити
 3. то тобі напевно ті снігові замети навіяли оцю красу на листівочці ;)
  і в нас замети ((( дороги не чищені, просто жах а під снігом лід (((
  ех, ніяк не звикнуть комунальні служби що взимку падає сніг ))

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. може бути)))

   і в нас таке ж, причому, сніг вже кілька днів не падає, але ситуація майже не змінилась((( Трохи центральні дороги почистили, а двори як були засипані так і залишаються, водії самі викручуються, хто як може...

   Видалити
 4. Благодарю за участие в тематическом Задании "Палитра ноября" от ЧБ "Доступный скрап"!!!!!
  чудесно обыграла палитру!
  а надпись какая волшебная!
  в работе присутствует неповторимое настроение!
  умка!

  ВідповістиВидалити