вівторок, 24 липня 2012 р.

Допоможіть порадою!!! Дуже треба))))

Привіт!
Дівчатка я по бистрячку)))
Маю питання: мені треба приклеїти кальку із текстом запрошення в саме запрошення, чим його краще приклеїти?
Пробувала на клей- олівець- клею не видно, але не дуже добре воно проклеює, тай смущає мене чи надійно це, а то таке враженн, що через пару днів відвалиться. І ще пробувала на клей Момент- кристал. Тримається добре, але його видно з-під кальки. Підкажіть чим то краще зробити?)))) Чи може взагалі на папері роздрукувати і не паритись?

P. S. Про цукерочку не забула))) Розіграю пізніше))))

6 коментарів:

 1. Тем же вопросом была озадачена. Я очень люблю кальку, оссобенно разрисовывать и потом уже применять в работах. Так вот везде, где применяла кальку (велум) я сначала продумывала крепление ее к основе. Это либо строчка (пришиваю вручную, имитируя машинную), либо брадсы, либо капли клея Кристал, которые сверху перекрываю цветами и другими украшениями. А еще применяла велум как маскировку фото - групповое фото свадьбы полностью закрывала калькой, которую крепила под верхний край фото. Вот тут посмотри http://arturkinamama.blogspot.com/2012/03/3_14.html
  А еще вспомнила, когда-то видела приглашение на свадьбу, где калька крепилась ленточкой к самому приглашению - пробивались две дырочки и в них заселяли ленточку. Завязываешь бантик и вуаля! Кальку свободно можно поднять (под ней была фотка молодоженов) и опустить, чтобы прочитать текст.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Людочка, дякую за коментар. Справа в тому, що там не замаскуєш нічим, і лєнту не вчепиш, бо запрошення відкривається. І того треба так чимось приклеїти, ех....щось буду думати)))

   Видалити
 2. Привет, попробуй лак с глоси-эфектом, клеет надёжно и если совсем маленькая капелька ничего не видно, но лучше всего потренироваться на отходах кальки на черновике.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Майя))) Такого нажаль немаю((((

   Видалити
 3. Я клеїла на двохсторонній скоч брала бабіну і ножем по кругу відрізала щоб була тоненька полосочка а потім відмотувала і клеїла.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, Таня)) Я вже якось на клей- олівець поклеєла, вроді тік нічого вийшло))

   Видалити